Neşeli Günler & Wonder Wedding

Home

Neşeli Günler & Wonder Wedding

Cafe

Ailenizle ve arkadaşlarınızla lezzetli kahve ve çayın tadını çıkarabilir ve sıcak ve soğuk içecek çeşitleri tadabilirsiniz. Özenle seçilmiş atıştırmalıklarla, sağlıklı gıdalarla ve gurme sandviçleri ile herkes için gerçekten bir tat sunuyor. Şimdi, telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarları yere koyun ve ``yemeğinizle oynayabileceğiniz bir yerde sosyal ve etkileşimli halinize geri dönün``.

Rezervasyon Yap

Restaurant

Restoran menümüz zengin seçenekleriyle her damak zevkine hitap etmektedir. Kebap, kuzu tandıra, beğendili pirzoladan, enginarlı osmanlı kebabına, et çeşitlerinden, ıspanaklı filetoya kadar türk ve dünya mutfaklarından yemekler özel sunumlar eşliğinde sizlerle buluşmaktadırlar. Doğanın içinde olması ve atmosferiyle iş yemeklerine, akşam ziyafetlerinden, kutlamalara kadar yediğiniz yemeği özel kılmayı başaran Neşeli Günler tüm İzmirlilere eşsiz tatlar sunar.

Rezervasyon Yap

Mangal Keyfi

Yaylalarımızdan köylerimizden itina ile seçilmiş sağlıklı beslenmiş kesimlikleri temin ediyoruz. Serdivan Restaurant müşterilerine mükemmel bir mangal et lezzeti sunmak için usta ellerde itina ile işlenen etler gene tecrübeli ustalarımızın emeğiyle enfes lezzetlere dönüşerek servis edilir. Neşeli Günler olarak tüketiciye hijyenik koşullarda üretilen sağlıklı ve kaliteli et ürünlerini sunmak için çalışıyoruz.

Rezervasyon Yap

Serpme Kahvaltı

Hafta içi ve hafta sonu her sabah yemyeşil bahçemizde eşsiz serpme köy kahvaltı keyfini bizimle yaşayın ! Neşeli Günler´de serpme köy kahvaltısı bir başka zengindir. Siz değerli misafirlerimize sunmuş olduğumuz bu zengin kahvaltı sofrası, Doğu Anadolu’muzun Erzurum yöresinin çeçil peyniri, Kars ilimizi eski kaşarı, Trabzon’umuzun tereyağı ile tadına doyulmaz kahvaltı çeşitlerini serpme ve açık büfe olarak bulma fırsatı sunuyoruz.

Rezervasyon Yap

Wonder Wedding

Paketlerimiz

Kır Düğünü

5.000 ₺

Hizmet 1

Hizmet 2

Hizmet 3

Hizmet 4

Hizmet 5

Mezuniyet

10.000 ₺

Hizmet 1

Hizmet 2

Hizmet 3

Hizmet 4

Hizmet 5

Mangal Partisi

15.000 ₺

Hizmet 1

Hizmet 2

Hizmet 3

Hizmet 4

Hizmet 5

Adres Tarifi

İster Neşeli Günler, ister Wonder Wedding adresine gitmek isteyin. Tek çatı altında iki firma. Kır kahvaltısı, mangal keyfi veya düğün, nişan eğlencesi aklına gelen tüm etkinlikler için bizi tercih edin.

Hizmetlerimiz

Wonder Wedding Sizler İçin Hazırladı

Kaliteli Malzeme

Büyüleyici atmosferimiz içerisinde kaliteli ve eşsiz sunum hizmetimiz ile değerli misafirlerinizi etkileyeceksiniz.

İletişim

Uzman Ekip

Uzman ekibimiz sayesinde düğün menünüzü siz belirleyebilirsiniz.

İletişim

Tuzlu veya Tatlı

Tuzlu veya tatlı seçeneklerimiz sayesinde isteklerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

İletişim

Düğün Pastası

Düğün pastanız kaliteli malzemeler ile kendi pastacımız tarafından size özel olarak yapılıp hazırlanmaktadır.

İletişim

Hazır Yiyecek

Hazır paket menülerimiz ile özel gününüz sizin istediğiniz şekilde olsun.

İletişim

Alkollü veya Alkolsüz

İsterseniz alkollü isterseniz alkolsüz seçeneğimiz ile hayalinizdeki eğlenceyi yaşayın.

İletişim

Sizinle iletişime geçelim.

İletişim formunu doldurup bizlere gönderebilirsiniz. Bilgileriniz bize ulaştıktan sonra sizlerle uzman ekibimiz iletişime geçip isteklerinize cevap verecektir.

Müdürüyet

0 232 000 00 00

Halkla İlişkiler

0 232 000 00 00

Rezervasyon

0 232 000 00 00