Hakkımızda

Home

Hakkımızda

Hayatının en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için...

Wonder Wedding Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuyetini kendine misyon edinmiş olup, alışılagelmiş düğün anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere hizmet vermektedir.

Neşeli Günler doğanın içinde olması ve atmosferiyle iş yemeklerine, akşam ziyafetlerinden, kutlamalara kadar yediğiniz yemeği özel kılmayı başarır.

Bugüne kadar neler yaptık ?

15

Düğün

100

Organizasyon

250

Mutlu Müşteri

10

Özel Davet

01. Kaliteli Hizmet

Misafirlerimize daima en kaliteli hizmeti verirken, en sağlıklı ve lezzetli ürünleri sunarız. Güvenilirliği ve kaliteli hizmeti ile örnek olan tüketici haklarını saygılı olmaktan ödün vermeyiz.

02. Uzman Ekip

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mevlüt, bayii toplantısı, iftar yemekleri, dernek toplantıları,piknik alanı ve tanıtım toplantılarınızda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız.

03. Doğal Güzellik

Özellikle hafta sonlarında şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyenler için doğanın eşsiz güzelliği içinde sizler için hizmet veriyoruz.

04. Mangal Keyfi

Restoranımızda, doğallığı, tazeliği ve güvenilirliliği ile menülerimize lezzet katan et ve et ürünlerini, Neşeli Günler kalitesi ve hızıyla şimdi sizlere sunuyoruz.